Konsultant terenowy - Góra, dolnośląskie

Data dodania: 2023-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Górze
Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "EDUKATOR"
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0188

Miejsce pracy: 56-200 Góra, powiat: górowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: tworzenie bazy potencjalnych beneficjentów naszych projektów;
zapraszanie i umawianie klientów na spotkania; prezentowanie beneficjentom naszych rozwiązań; analizowanie potrzeb beneficjentów i rekomendowanie odpowiednich projektów; zdobywanie wiedzy i aktualizowanie informacji o naszych projektach; wspomaganie i nadzorowanie rozwoju tworzonej grupy konsultantów
Rodzaj umowy: Kontrakt menedżerski
Data rozpoczęcia: 24.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 6 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w zależności od wyników pracy do 6500,00zł brutto+premie.
Zawód: konsultant / agent sprzedaży bezpośredniej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Komunikatywna znajomość języka ukraińskiego lub innego mniejszościowego Republiki Ukrainy, z uwagi na charakter pracy (praca zdalna, wykowywana w miejscu zamieszkania pracownika) wymagany dostęp do komputera z Internetem. Indywidulany system i rozkład czasu pracy. Zatrudnienie: 30 dni od dnia zaliczenia szkolenia (zdalnie) na czas nieokreślony. Wynagrodzenie od 3490 do 6 500 zł + premie. Wynagrodzenie zależne od wyników pracy. Forma kontaktu z pracodawcą: poprzez e-mail praca@spoleko.pl

NIP: 5252589354
REGON: 14723210400000
Adres: LUDWIKA RYDYGIERA 8 BUD.19, 01-793 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sebastian Chudzian
E-mail: praca@spoleko.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail