Intendent - Sobolewo, podlaskie

Data dodania: 2023-04-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ELIZY ORZESZKOWEJ W SOBOLEWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/23/0961

Miejsce pracy: Podlaska 8, 15-509 Sobolewo, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres podstawowvch zadań, wvkonywanych na stanowisku:
1. Zaopatrywanie kuchni szkolnej w żywność, środki czystości, niezbędny sprzęt.
2. Opracowywanie jadłospisu zgodnie z normami żywieniowymi.
3. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowo - księgowej oraz sanitarnej wg zasad GMP,
GHP,HACCP.
4. Prowadzenie magazynu spożywczego.
5. przyjmowanie od dostawców zamówionych artykutów spożywczych, kontrola ilości i jakości
dostarczonego towaru
6. Planowanie wydatków i zakupów dotyczących kuchni i stołówki szkolnej.
7. Opisywanie pod względem merytorycznym i za zgodność z ustawą prawo zamówień publicznych
dowodów dokonanych wydatków budżetowych ( faktur za zakupy artykulów spożywczych i innych
dotyczących kuchni i stołówki szkolnej) oraz przestrzeganie zapisów tej ustawy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 5 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: intendent
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: I. Wvmasania niezbedne:
1. Obywatelstwo polskie;
2. Pelna zdolnoS6 do czynnoSci prawnychoruzdo korzystaniazpelni praw publicznych;
3. Niekaralnofi| za przestgpstwa przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko
dziaNalnoftci instytucji panstwolvych oraz sarnoruqdu terytorialnego, przeciwko wiarygodnoSci
dokument6w lub za przestgpstwa skarbowe,
4. Wyksztalcenie Srednie i co najmniej rok stahu pracy na podobnym stanowisku lub wyksztalcenie
zasadnicze i co najmniej 2lata stazu pracy na podobnym stanowisku,
5. Stan zdrowia pozwalaj qcy ta zatrudnienie na wyzej wymienionym stanowisku, posiadanie aktualnej
ksiqheczki zdrowia do cel 6w s anitamo- ep idemio I o g iczny ch,
6. Obstuga komputera ( programy do obslugi stol6wki szkolnej, edytor teks6w, arkusz kalkulacyjny,
poczta elektroniczna, internet)
7. Znajomollprzepis6w i procedur dokumentacji sanitamej wg zasad GMP, GHP i HACCP,
8. ZnajomoS| i umiejgtno$d stosowania na stanowisku pracy podstaw rachunkowo5ci i przepis6w
doty czqcy ch gospodarki magazynowej,
IL Wvmasania dodatkowe:
1. Znajomoi;t zasad Zywienia.
2. Znajomoill podstawowych przepis6w doty czqcych zam6wieri publicznych.
3, Predyspozycje osobowoSciowe: sumiennoSd, odpowiedzialnoSl, zaatgahowanie, systematycztofil,
rzetelnoS6, umiej gtno56 wsp6lpracy w zespole.
4. OdpowiedzialnoS( zarcalizacjg zadah,rzetelnoSd, umiejgtnoSd efektywnej oryanizacji czasu pracy.

NIP: 9661625687
REGON: 052130890
Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ
Adres: Podlaska 8, 15-509 Sobolewo, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
E-mail: kadry@szkolasobolewo.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: I. Wymagane dokumenty
1. List motywacyjny.
2. CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
3. Kserokopie dokumentów potwierdzająłych staZpracy (poświadczone przez kandydata za zgodność z
oryginałem ) świadectwa pracy lub zaświadczenia.
4. Kserokopia dokumentów potwierdzająca wykształcenie (poświadczone przez kandydata za zgodność
z oryginałem.
5. Inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności, referencje.
6. Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
7. oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw
publicznych.
8. Oświadczenie o braku prawomocnego skazania za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia
publicznego lub przestępstwa skarbowe ( osoba, której zostanie przedstawiona propozycja
zatrudnienia - informacja z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności).
9. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych
dokumentach do celów rekrutacji w brzmieniu ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".
10. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączanych
dokumentach - jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych o których
mowa w art. 9 ust. 1 RODO (tj. informacje o pochodzeniu rasowym, lub etnicznym, poglądy
polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych,
dane dotyczące zdrowią seksualności lub orientacji seksualnej).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Szkoły Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej
w Sobolewie, ul. Podlaska 8 , sekretariat szkoły do dnia 5 maja 2023 r. do godziny 15:00 w zamkniętej
kopercie z dopiskiem: ,,Nabór na stanowisko: ,,Intendent" lub pocztą ( decyduje data wpływu do sekretariatu
szkoły).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail