Robotnik magazynowy/kontroler magazynu - Psary, śląskie

Data dodania: 2023-04-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: IMPEL SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0374

Miejsce pracy: Akacjowa 4, 42-512 Psary, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Kontrola i przeładunek towaru
- Kontrola dokumentacji samochodów
- Zgłaszanie uszkodzeń towarów i opakowań
- Raportowanie

Praca w systemie trzyzmianowym:
6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00.

Umowa na okres 1 roku.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 648 PLN
Opis wynagrodzenia: System wynagradzania - godzinowy.
22,80 zł brutto/h
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Chęć do pracy. Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych/orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

NIP: 8992786975
REGON: 36404981400000
Adres: Rozdzieńskiego, 40-203 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Tomsia
Nr telefonu: 510014146
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Pierwszy kontakt koniecznie telefoniczny w celu umóienia terminu i miejsca rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmowa odbędzie się w Katowicach.