Pracownik restauracji - Występa, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-04-18
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 21/4/2023

Miejsce pracy: Występa, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie burgerów, deserów itp., kompletowanie zamówień i wydawanie, sprzedawanie, dbałość o porządek, praca zgodnie z procedurami stanowiskowymi i instrukcjami przełożonego
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 18.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa od 22,80zł/h, pracodawca przewiduje dodatek za pracę w godzinach nocnych, dodatek frekwencyjny, dodatek na pranie ubrań
Zawód: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana książeczka sanitarno - epidemiologiczna, chęć do pracy, otwartość i komunikacja, umiejętność pracy w zespole. Praca zmianowa.

Krótki opis działalności gospodarczej: Restauracje MC Donald w Świętokrzyskim:
Kielce, Występa, Suchedniów, Skarżysko-Kamienna
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Kościuszki 11, 25-310 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Bińkowski
Nr telefonu: 41/ 342 67 57
Wymagane dokumenty: cv, rozmowa kwalifikacyjna
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon