Brukarz - Werynia, podkarpackie

Data dodania: 2023-04-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: gimnazjalne

Numer oferty: StPr/23/0271

Miejsce pracy: Werynia, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Obsługa wózka paletowego oraz wózka brukarskiego do kostki.
2. Sortowanie i układanie materiałów (kostki brukowej, cegły klinkierowej, płyt betonowych, płyt kamiennych) w pryzmy.
3. Za pomocą sznura oznaczanie linii ograniczające miejsca gdzie będzie biegł nowy trakt lub znajdzie się nowy parking.
4. Ustawianie pod sznur bloków betonowych przy pomocy szczypcy do krawężników.
5. wykonywanie odpowiednich wykopów lub nasypów za pomocą łopaty.
6. wyznaczanie podsypek i wszelkiego rodzaju nawierzchni za pomocą krzyży niwelacyjnych i łat z poziomicami.
7. Utwardzanie podłoża za pomocą zagęszczarki oraz skoczka.
8. Obsługa narzędzi ręcznych: młotek gumowy, poziomica, laser,mieszadło do kleju.
9. Obsługa narzędzi spalinowych: przecinarki przy docinaniu kostki/świdra spalinowego do odwiertu.
10. Obsługa agregatu prądotwórczego/kompresora.
11. Używanie spawarki do spawania drobnych elementów słupków podczas montażu kostki.
12. Obsługa elektronarzędzi szlifierki oraz wkrętarki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.04.2023
Data zakończenia: 16.12.2025
Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: brukarz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • gimnazjalne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dobra znajomość obsługi narzędzi budowlanych, sumienność wykonywania obowiązków.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Piłsudskiego 59A, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dariusz Paśko
Nr telefonu: 172271790 w. 281
E-mail: d.pasko@kolbuszowa.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie