Kontrola magazynu - Psary, śląskie

Data dodania: 2023-04-06
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 11/4/2023

Miejsce pracy: Psary, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przekładanie palet, sprawdzanie zamówień
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 06.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
Opis wynagrodzenia: 3 zmiany od poniedziałku do soboty, umowa zlecenie
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: ks. sanepidu

Krótki opis działalności gospodarczej: agencja zatrudnienia
Nr KRAZ: 23370
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Rzeźnicza 12, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 32 2978730
E-mail: mck.sosnowiec@ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny: Aby skorzystać z naszych ofert pracy należy przyjechać do naszego biura i się zarejestrować. Po rejestracji otrzymaja Państwo skierowanie do pracodawcy. MCK czynny jest w godzinach 8.00-15.00 i znajduje się na ul. Rzeźniczej 12 w Sosnowcu,p. 108 (budynek PUP)