Specjalista ds. obsługi floty - Jelonek, wielkopolskie

Data dodania: 2023-04-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: HARAREL TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/1145

Miejsce pracy: OBORNICKA 7, 62-002 Jelonek, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wymagany język rosyjski z uwagi na konieczność komunikowania się z kierowcami po rosyjsku, którzy są w trasie. Zarządzanie flotą pojazdów, w tym monitorowanie i zarządzanie aktualnym stanem floty samochodowej, planowanie i realizowanie zakupów części, weryfikowanie, analizowanie oraz optymalizowanie kosztów obsługi floty; dbanie o terminowe przeglądy i naprawy floty samochodowej, w tym powypadkowe. Opracowywanie raportów i sprawozdań z realizacji zadań transportowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.04.2023
Data zakończenia: 06.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 111,61 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik do spraw zarzadzania flotą samochodową
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • naprawy samochodów ciężarowych
  • EXCEL - średniozaawansowany
  • czytanie dokumentacji technicznej

NIP: 7831866846
REGON: 523472139
Adres: Wolności 2/5, 61-738 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Pasik
E-mail: katarzyna.pasik@oskar.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail