Specjalista do spraw obsługi klienta - Krynica Morska, pomorskie

Data dodania: 2023-04-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: SUN & SNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/23/0288

Miejsce pracy: Przyjaźni 7, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sun & Snow to największy w Polsce operator zarządzający wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz w miastach. Firma istnieje na rynku od ponad 15 lat. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i przejrzyste warunki współpracy. Obecnie poszukuje pracowników na stanowisko: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA do biura lokalnego w Krynicy Morskiej.

Opis stanowiska:
Obsługa turystów.
Meldowanie i wymeldowywanie gości.
Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, prowadzenie korespondencji elektronicznej.
Obsługa systemu rezerwacyjnego i przyjmowanie płatności.
Sprawdzanie stanu apartamentów.
Współpraca z firmą sprzątającą oraz innymi kontrahentami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 917 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto + premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca klienta
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Pracodawca oczekuje:
Doświadczenia w obsłudze klienta.
Prawa jazdy kat. B.
Umiejętności pracy w zespole.
Podstawowej znajomości pakietu MS Office (Word, Exel, Outlook).
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
Wysokiej kultury osobistej.
Pracodawca oferuje:
Stabilne warunki zatrudnienia-umowa o pracę.
Dodatkowy prowizyjny element wynagrodzenia.
Możliwość awansu wewnątrz firmy.
Prywatna opieka medyczna.
Szkolenia.
INNE: Doświadczenie nie jest wymagane, praca zmianowa, praca w weekendy.

Informujemy, że wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Sun & Snow Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Sun & Snow Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa, dzwoniąc pod nr. Tel. 224502600. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jeżeli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoim dokumencie aplikacyjnym. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach przez Sun & Snow Sp z o. o. z siedzibą w: Ul. Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa przez okres najbliższych 9 miesięcy.

NIP: 5213507582
REGON: 14153497900000
Adres: Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Szkudlarek
Nr telefonu: 532-856-099
E-mail: Katarzyna.Szkudlarek@sunandsnow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefonicznie, e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail