Pracownik fizyczny - Otoczna, wielkopolskie

Data dodania: 2023-03-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni
Pracodawca: WELESA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0275

Miejsce pracy: 62-302 Otoczna 43, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności związanych z wykonywaniem prac prostych w przemyśle, tzn. obejmujących w szczególności
prace związane z realizacją kompletnych zleceń w procesie produkcji: przygotowanie materiałów półfabrykatów,
elementów w celu stworzenia kompletnych wyrobów, składanie elementów bądź łączenie w inny sposób; pakowanie,
rolowanie, etykietowanie itp. wyrobów oraz transportowanie i przemieszczanie ich w wyznaczone miejsca, kontrola
jakości produkcji, inne prace pokrewne.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Data zakończenia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
Opis wynagrodzenia: /h
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

NIP: 9721298201
REGON: 382428851
Nr KRAZ: 25647
Adres: Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: NATALIIA KHODNEVYCH
Nr telefonu: 788479978
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon