Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) - Koniecpol, śląskie

Data dodania: 2023-03-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracodawca: CZATA NOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/23/0553

Miejsce pracy: Partyzantów 41, 42-230 Koniecpol, powiat: częstochowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: operator wózka widłowego, załadunek, rozładunek, praca na magazynie, transport wewnętrzny
OFERTA Z GCP KONIECPOL
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.04.2023
Data zakończenia: 31.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: system pracy na 2 zmiany
Zawód: kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. T
  • operator wózka jezdniowego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: możliwość zorganizowania kursu na wózek widłowy
GIEŁDA PRACY GMINNE CENTRUM PRACY W KONIECPOLU DNIA 04.04.2023 GODZ.9:00

NIP: 7712877499
REGON: 101579335
Adres: Partyzantów 41, 42-230 Koniecpol, powiat: częstochowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Jasiurski
Nr telefonu: 600857938
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie, mile widziane prawo jazdy kat. T lub operator wózka jezdniowego UDT
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: GIEŁDA PRACY GMINNE CENTRUM PRACY W KONIECPOLU DNIA 04.04.2023 GODZ.9:00