Robotnik magazynowy - Duchnice, mazowieckie

Data dodania: 2023-03-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pracodawca: FAMOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0163

Miejsce pracy: OŻAROWSKA 40/42, 05-850 Duchnice, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nakładanie banderol akcyzowych zgodnie ze zleceniem; rejestracja nałożonych banderol w systemie komputerowym; nakładanie etykiet informacyjnych zgodnie ze zleceniem.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 04.04.2023
Data zakończenia: 30.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
Opis wynagrodzenia: [System wynagradzania] : godzinowy
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Robotnik magazynowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : wymagane doświadczenie w zawodzie robotnik magazynowy - minimum 6 miesięcy.

NIP: 5272695088
REGON: 146721172
Adres: OŻAROWSKA 40/42, 05-850 Duchnice, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: d.obronova@famos-group.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail