Asystent do spraw finansowo-księgowych - Szymany, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2023-03-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: finanse i rachunkowość lub ekonomia

Numer oferty: StPr/23/0145

Miejsce pracy: Szymany, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - księgowanie dokumentów źródłowych;
- dekretowanie dokumentów;
- dokonywanie bieżącej kontroli finansowo-księgowej dokumentów;
- przeprowadzanie comiesięcznej kontroli i uzgadniania kont księgowych;
- pełnienie obowiązków kasjera kasy głównej zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulaminami;
- prawidłowe wprowadzanie wyciągów bankowych do systemu komputerowego;
- pomaganie w sporządzaniu tzw. rachunku kosztów działalności Spółki wg. zasad ewidencji księgowej;
- współuczestniczenie w sporządzaniu rocznych i okresowych sprawozdań finansowych;
- współpracę z biegłym rewidentem w zakresie badań księgowości Spółki;
- współuczestniczenie w administrowaniu dokumentacją finansowo-księgową Spółki;
- współuczestniczenie przy sporządzaniu sprawozdania dla GUS i innych organów;
- współuczestniczenie przy załatwianiu spraw dotyczących podatków i opłat;
- współuczestniczenie przy inwentaryzacji, ewidencji, wycenie wartości i obrotu majątkiem Spółki;
- pomaganie w organizacji archiwum dokumentacji finansowo-księgowej Spółki w wersji papierowej, elektronicznej i foto-optycznej.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
Opis wynagrodzenia: podczas okresu próbnego. Po okresie próbnym dodatkowo premia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent do spraw księgowości
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: finanse i rachunkowość lub ekonomia
Uprawnienia:
  • znajomość ustawy ordynacja podatkowa
  • znajomość ustawy o finansach publicznych
  • znajomość przepisów prawa podatkowego i bilansowego
  • obsługa pakietu MS OFFICE
  • znajomość ustawy o rachunkowości
  • znajomość programu księgowego ENOVA.

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania: Doświadczenie min. 2 lata w obszarze księgowości. Dodatkowo: chęć poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych kompetencji, terminowość realizacji powierzonych działań, wysoka kultura osobista. Możliwość przyuczenia nauki programu ENOVA.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Doradca Klienta PUP
Nr telefonu: 89 624 32 87
E-mail: paulina.szulc@pup.szczytno.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem na adres paulina.szulc@pup.szczytno.pl w terminie 30 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia.

CV powinno zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. finansowo - księgowych zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE. L. 2016.119.1)