Młodsza pielęgniarka/rz- młodszy ratownik medyczny ambulatorium z izbą chorych - Czerwony Bór, podlaskie

Data dodania: 2023-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Pracodawca: Zakład Karny w Czerwonym Borze
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Numer oferty: StPr/23/0279

Miejsce pracy: 18-400 Czerwony Bór 2, powiat: zambrowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Świadczenie opieki medycznej osadzonym w Zakładzie Karnym.
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 988 PLN
Opis wynagrodzenia: ; pracodawca oferuje: stałą pracę, pewną wypłatę comiesięcznego uposażenia, możliwość rozwoju zawodowego, awanse związane z podwyższaniem uposażenia.
Oprócz miesięcznych uposażeń pracodawca dodatkowo oferuje:
- wypłatę raz w roku dopłaty do wczasów dla funkcjonariusza i jego członków rodziny,
- wypłatę raz w roku dopłaty do przejazdu środkami transportu publicznego dla funkcjonariusza i jego członków rodziny,
- ryczałt za dojazd do miejsca pełnienia służby,
- wypłatę dodatkowego uposażenia w postaci nagrody rocznej,
- wypłatę raz w roku równoważnika za umundurowanie,
- nagrody uznaniowe, nagrody jubileuszowe,
- dla funkcjonariuszy przechodzących do służby stałej zasiłek na zagospodarowanie,
- dla funkcjonariuszy w służbie stałej: comiesięczny równoważnik z tytułu braku mieszkania lub uzyskanie pomocy finansowej na zakup mieszkania.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie co najmniej średnie/wyższe kierunkowe, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, posiadanie dyplomu potwierdzającego uzyskanie tytułu zawodowego "ratownik medyczny", służba w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba:
1) posiadająca obywatelstwo polskie;
2) posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;
3) korzystająca z pełni praw publicznych;
4) która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
5) która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;
6) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;
7) posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;
8) posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby w formacji uzbrojonej, podległej szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotowa jest się podporządkować.

NIP: 7231512241
REGON: 451095215
Krótki opis działalności gospodarczej: Wymiar sprawiedliwości.
Adres www: https://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-czerwony-bor
Adres: 18-400 Czerwony Bór 2, powiat: zambrowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 665 772 280, 89 5248750
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: WYMAGANE DOKUMENTY ORAZ TERMIN I MIEJSCE ICH SKŁADANIA:
Kandydat do służby składa następujące dokumenty:
1) podanie o przyjęcie do służby kierowane do Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Olsztynie ze wskazaniem stanowiska, na które aplikujemy; oraz podanie swojego ADRESU E-MAIL do kontaktu - proszę wpisywać czytelnie!.
2) wypełnioną PISMEM DRUKOWANYM ankietę personalną (wzór ankiety dostępny na stronie:https://www.sw.gov.pl/praca-oferty/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-olsztynie)
UWAGA -obowiązuje WYDRUK DWUSTRONNY, proszę odpowiadać pełnym zdaniem na wszystkie pytania zawarte w ankiecie, jak również nie wypełniać ostatniego oświadczenia kandydata to oświadczenie wypełniane jest w dniu przyjęcia do służby.
3) kserokopie świadectw pracy lub służby (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej);
4) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie (w tym świadectwo ukończenia szkoły średniej, również w przypadku posiadania wykształcenia wyższego), kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej);
5) zaświadczenie z Wojskowego Centrum Rekrutacji właściwego dla miejsca zamieszkania (dawne WKU) o uregulowanym stosunku do służby wojskowej;
6) kserokopie uzupełnionej o stosowne wpisy książeczki wojskowej;
7) oświadczenie kandydata o zdolności do przystąpienia do testu sprawności fizycznej (wzór oświadczenia dostępny na stronie: https://www.sw.gov.pl/praca-oferty/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-olsztynie);
8) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów w Służbie Więziennej (wzór oświadczenia dostępny na stronie: https://www.sw.gov.pl/praca-oferty/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-olsztynie).

Wymagane dokumenty należy przesyłać do dnia 31 marca 2023 r.:
za pośrednictwem poczty do Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Olsztynie (liczy się data wpływu), na adres:
Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Olsztynie
Aleja Józefa Piłsudskiego 3,
10-575 Olsztyn
z dopiskiem: "Nabór Nr 7/2023"
W przypadku niezłożenia wyżej wymienionych wymaganych dokumentów do dnia 31.03.2023r. Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Olsztynie odmówi poddania kandydata postępowaniu kwalifikacyjnemu.
*Dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w jednostkach organizacyjnych województwa podlaskiego, poszczególne etapy kwalifikacyjne odbędą się na terenie tego województwa.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSYŁANIA/SKŁADANIA DOKUMENTÓW BEZPOŚREDNIO DO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH PODLEGŁYCH DYREKTOROWI OKRĘGOWEMU SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W OLSZTYNIE, W KTÓRYCH WYSTĘPUJĄ WAKATY.
Szczegółowe informacje nt. danego stanowiska, można uzyskać telefonicznie w komórkach kadrowych poszczególnych jednostek organizacyjnych, których dotyczy rozpoczęta procedura kwalifikacyjna.
Dodatkowe pytania dotyczące naboru można kierować: na adres e-mail: nabor_oisw_olsztyn@sw.gov.pl lub pod nr telefonu: 665 772 280, (89) 5248750/78 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 -15.00 ).
*Informacje w sprawie terminów oraz przebiegu postępowania kwalifikacyjnego będą kandydatom przesyłane wyłącznie na adres e-mail - podany w podaniu o przyjęcie do służby w SW.
*Dokumenty kandydatów, którzy nie zakwalifikują się do kolejnych etapów postępowania oraz tych, którzy nie zostaną przyjęci do służby będą przechowywane przez czas archiwizacji dokumentacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

* Szczegóły postępowania kwalifikacyjnego nr 7/2023 (wraz z wymaganymi załącznikami) znajdują się na stronie: https://sw.gov.pl/praca-oferta/areszt-sledczy-w-bialymstoku-nabor-nr-72023

Sposób przekazania dokumentów: Termin: do dnia 31 marca 2023r. , Godziny : 8.00-15.00