Robotnik gospodarczy - Kuligi, podlaskie

Data dodania: 2023-03-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
Pracodawca: BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY

Numer oferty: StPr/23/0132

Miejsce pracy: Grzędy 1, 19-206 Kuligi, powiat: grajewski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1.Utrzymanie dobrostanu zwierząt przebywajacych w ośrodku na leczeniu oraz koników polskich (m.in karmienie, pojenie, sprzątanie) Informowanie o stanie zdrowia utrzymywanych zwierzat.
2. Dbałość o powierzone mienie i estetykę ośrodka. Wykonywanie drobnych remontów i napraw.
3.Fizyczne prace terenowe, związane z obsługą ciągnika rolniczego i maszyn towarzyszących, związane z załadunkiem, rozładunkiem i transportem, prace w ekosystemach nieleśnych związanych z wykaszaniem i uzyskiwaniem biomasy.
4. Pomoc przy poskramianiu zwierzat podczas badań lekarsko- weterynaryjnych oraz udział w interwencjach i zdarzeniach dotyczących dzikich zwierząt.
5. Pomoc przyprowadzeniu hodowli koników polskich oraz doglądaniu stada
6.Inne zadania zlecone przez przełożonego.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 100 PLN
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

  • Prawo jazdy kat. B + E
  • Prawo jazdy kat. T
Inne wymagania: Praca w Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt i Hodowli Zachowawczej Konika Polskiego w Grzędach
-Chęć do pracy ze zwierzętami
-Dobry stan zdrowia umożliwiający pracę ze zwierzętami, fizyczną, czasami w trudnym tereni i w trudnych warunkach atmosferycznych.
-Dyspozycyjność, otwartość, umiejętność pracy w zespole, kultura osobista

NIP: 5461390705
REGON: 200667985
Adres: Grzędy 1, 19-206 Kuligi, powiat: grajewski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dawid Wójcik
Nr telefonu: 609 684 265
E-mail: dawid.wojcik@biebrza.org.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny na adres e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail