Kierownik zmiany - Karaś, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2023-03-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: Barton Bartłomiej Bierbasz
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0722

Miejsce pracy: 14-200 Karaś 18 C, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Organizowanie, nadzorowanie, koordynowanie i kontrola pracy podległego działu w celu zagwarantowania realizacji planu produkcji, nadzór nad właściwym przygotowaniem i wysyłką towarów, zapewnienie zgodności z harmonogramem dostaw oraz ustalonym poziomem jakości, planowanie i optymalizacja mocy produkcyjnej zgodnie z planem produkcji, zapewnienie stałej optymalizacji procesu produkcji, osób produkujących oraz zużycia materiałów, odpowiedzialność za stan bezpieczeństwa na produkcji oraz stałe doskonalenie pod względem jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy, zarządzanie zespołem, organizacja pracy, wyznaczanie i rozliczanie zadań, rozwiązywanie problemów we współpracy z działami wsparcia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 20.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik produkcji w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe. Mile widziane doświadczenie w branży z przetwarzaniem żywności. Znajomość obsługi pakietu MS OFFICE i EXCEL. Aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość jej wyrobienia. Doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników. Umiejętność pracy w zespole. Umiejętności pracy pod presją czasu.

NIP: 7631970912
REGON: 300583334
Adres: 14-200 Karaś 18C, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Chrząstek-Kowalska
Nr telefonu: 89 648 65 56
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon