Starszy księgowy - Powidz, wielkopolskie

Data dodania: 2023-03-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0180

Miejsce pracy: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) wykonywanie pod nadzorem kierownika projektu budżetu obejmującego plan wydatków budżetowych i dochodów budżetowych na dany rok budżetowy;
2)przygotowanie danych dla organu kolegialnego do rozpatrywania spraw budżetowych - przygotowanie prezentacji, uczestniczenie w zespole budżetowym w charakterze sekretarza;
3)sporządzanie protokołu i zmiany planu finansowego po każdym spotkaniu organu kolegialnego do rozpatrywania spraw budżetowych;
4)posiadanie umiejętności korzystania z programów: Word, Excel, Power Point, SI LBPP, ZWSI RON, programu poczty elektronicznej oraz przeglądarki internetowej w MIL- WAN, w zakresie umożliwiającym samodzielną pracę;
5)rejestrowanie oraz weryfikowanie zabezpieczenia w planie finansowym i poprawności klasyfikowania wydatków budżetowych na wnioskach o dokonanie zakupu potwierdzone nadaniem numeracji oraz podpisem, a także na oświadczeniach koordynatorów dot. zakupów do 1 tys. zł;
6)weryfikacja prawidłowości dokonywania korekt wewnętrznych planu finansowego;
7) wykonywanie rezerwacji koordynatora finansowego;
8) wykonywanie i prowadzenie niezbędnej korespondencji dotyczącej określonych powyżej obowiązków;
9)znajomość instrukcji obiegu dokumentów księgowych (udział w wykonywaniu instrukcji obiegu dokumentów księgowych - wnioskowanie w nim zmian, udzielanie wyjaśnień na temat obiegu dokumentów, egzekwowanie ustalonego obiegu dokumentów, kontrola i weryfikacja obiegu poszczególnych dokumentów, sprawdzanie poprawności działania poszczególnych etapów obiegu w zakresie planowania i realizacji budżetu);
10) systematyczne studiowanie przepisów finansowych, podwyższanie swoich kwalifikacji zawodowych, branie udziału w szkoleniach
fachowych oraz współpracowanie z pozostałymi pracownikami Pionu Głównego Księgowego w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników oraz wyeliminowania nieprawidłowości.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
Opis wynagrodzenia: Premia regulaminowa.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel, Power Point)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dodatkowo wymagana: rzetelnośc, sumiennośc, zdolności organizacyjne i analityczne.
Możliwość przyuczenia w zaresie posługiwania się programami SI LBPP oraz ZWSI-RON.

NIP: 6670004670
REGON: 310188854
Krótki opis działalności gospodarczej: Obrona narodowa
Adres: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Gazińska
Nr telefonu: 261 544 128
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny przesłany na adres siedziby firmy + oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązujacymi przepisami RODO.
Zatrudnienie po zakończeniu procedury rekrutacyjnej oraz uzyskaniu orzeczenia lekarskiego potwierdzającego zdolność do pracy na stanowisku.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, poczta