Podinspektor ds. inwestycji - Halinów, mazowieckie

Data dodania: 2023-03-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: Urząd Miejski w Halinowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/229

Miejsce pracy: Spółdzielcza 1, 05-074 Halinów, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie spraw związanych z planowaniem i przygotowaniem inwestycji:
1) Współpraca przy opracowywaniu rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych,
2) Przygotowywanie materiałów do projektu budżetu w zakresie inwestycji w tym określanie szacunkowych wartości robót,
3) Prowadzenie prac przygotowawczych w zakresie planowanych inwestycji w tym: zbieranie informacji technicznych dla danego zakresu,
4) Organizowanie spotkań z projektantami i ekspertami dla umożliwienia wyboru
najwłaściwszego rozwiązania,
5) Przyjmowanie wniosków do budżetu mieszkańców, sołectw (fundusz sołecki) i kontrola ich poprawności,
6) Przygotowanie materiałów do planu budżetu,
7) Kontrola faktur i rachunków pod kątem zgodności z przeznaczeniem,
8) Monitoring terminowości realizacji zadań,
9) Przygotowanie materiałów do sporządzenia wniosku o dotację celową.
Udzielanie zamówień publicznych:
1) Przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia dla udzielenia zamówienia publicznego o wartości powyżej 130 tyś. złotych,
Przygotowywanie dokumentacji do ogłoszenia zamówienia publicznego, w tym:
- opracowanie i sprecyzowanie przedmiotu zamówienia,
- uczestnictwo w komisjach przetargowych,
2) Przeprowadzanie procedury wyboru wykonawców na zamówienia o wartości przekraczającej 5 tys. złotych, a nie przekraczającej 130 tyś. złotych oraz przygotowywanie umów dla tych zamówień,
3) Przygotowywanie zleceń w zakresie inwestycji o wartości do 5 tys. złotych.
Prowadzenie inwestycji w zakresie budowy oświetlenia ulicznego i obiektów kubaturowych:
1) Określenie danych wyjściowych do projektowania i kosztorysowania,
2) Ocena projektów i weryfikacja kosztorysów oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów do uzyskania decyzji i pozwoleń na budowę,
3) Przekazywanie placu budowy dla wykonawców robót inwestycyjnych,
4) Koordynacja wykonawstwa robót budowlanych w zakresie ich zgodności z harmonogramem rzeczowo-finansowym,
5) Zgłaszanie i zawiadamianie o rozpoczęciu i zakończeniu zadań inwestycyjnych właściwym organom,
6) Koordynacja prac inspektorów nadzoru w zakresie prowadzonych robót podczas realizacji zadań inwestycyjnych,
7) Uczestnictwo w odbiorach oddawanych do użytku obiektów budowlanych zrealizowanych w procesie inwestycyjnym.
Rozpatrywanie spraw związanych z inwestycjami:
1) Przyjmowanie wniosków dotyczących inwestycji od osób fizycznych, instytucji, radnych i innych organizacji,
2) Przyjmowanie interesantów,
3) Przygotowywanie zarządzeń, umów i porozumień z mieszkańcami oraz jednostkami samorządu terytorialnego,
4) Przygotowywanie projektów uchwał.
Prowadzenie spraw związanych z rozliczaniem inwestycji:
1) Rozliczanie kosztu realizowanych zadań obejmujących:
- zadania inwestycyjne realizowane z własnych środków finansowych,
- zadania inwestycyjne realizowane wspólnie z innymi podmiotami.
2) Sprawdzanie kosztorysów powykonawczych, akceptowanie faktur i rachunków.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 09.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 5 200 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w godz. pn 8-17, wt - czw 8-16, pt 8-15
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik biurowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)

NIP: 9521471770
REGON: 000541664
Adres: Spółdzielcza 1, 05-074 Halinów, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Uksa
Nr telefonu: 22 783 60 20 w 124
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zgodnie z ogłoszeniem o pracę dostępnym na stronie: https://bip.halinow.pl/strona-3611-oferty_pracy_w_urzedzie.html
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : pn 8-17, wt - czw 8-16, pt 8-15