Pracownik produkcji - Dziadkowice, podlaskie

Data dodania: 2023-03-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Pracodawca: A & A Service SP. Z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący, nepalski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/23/0070

Miejsce pracy: Żurobice 101, 17-306 Dziadkowice, powiat: siemiatycki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obieranie , Sortowanie czosnku wg klas jakósci i pakowanie w zakładzie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • nepalski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

NIP: 5272971832
REGON: 520026913
Adres: NOWOGRODZKA 50/515, 00-695 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Akshay Rijal
E-mail: anaservice2021@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail