Programista robotów przemysłowych (pl/ua) - Międzyrzecze, śląskie

Data dodania: 2023-03-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: ANDRZEJ PIECH RoboSym
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0386

Miejsce pracy: lisia 19, 43-220 Międzyrzecze, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
• Programowanie robotów przemysłowych.
• Programowanie PLC
• Doradztwo techniczne oraz optymalizacja procesów technologicznych.
•Bezpośredni kontakt z klientem.
Wymagania:
•Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Elektronika, Elektrotechnika, Mechanika).
•Znajomość programowania robotów przemysłowych (KUKA, FANUC, ABB) będzie dodatkowym atutem. Nie jest wymagana.
•Znajomość języków obcych w stopniu umożliwiającym pracę za granicą (angielski lub niemiecki wymagane inne języki będą dodatkowym atutem).
• Biegła znajomość obsługi komputera.
• Prawo jazdy kat. B.
• Dyspozycyjność.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: automatyk*
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kategoria - B
  • Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
  • znajomość języka angielskiego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Elektronika, Elektrotechnika, Mechanika).
Znajomość programowania robotów przemysłowych (KUKA, FANUC, ABB) będzie dodatkowym atutem. Nie jest wymagana.
Znajomość języków obcych w stopniu umożliwiającym pracę za granicą (angielski lub niemiecki wymagane inne języki będą dodatkowym atutem).
Biegła znajomość obsługi komputera.
Prawo jazdy kat. B.
Dyspozycyjność.
Doświadczenie w programowaniu robotów i maszyn będzie dodatkowym atutem
Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy - wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

NIP: 6462420739
REGON: 240890953
Krótki opis działalności gospodarczej: Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia.
Adres www: www.robosym.pl
Adres: lisia 19, 43-220 Międzyrzecze, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Andrzej Piech
Nr telefonu: 608751958
E-mail: praca@robosym.pl
Język aplikacji: angielski, słowacki, niemiecki
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt osobisty po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu rozmowy