Kelner - Blanki, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2023-03-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Pracodawca: ASB PALKA WIOLETTA PALKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie branżowe, średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0136

Miejsce pracy: 11-100 Blanki 47a, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, przyjmowanie i serwowanie zamówień
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
Opis wynagrodzenia: 22,80 ZŁ BRUTTO NA GODZ. , GODZ. PRACY 12.00-19.00
Zawód: kelner*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie branżowe
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • obsługa kasy fiskalnej
  • obsługa klienta

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • komunikatywność

NIP: 9541919819
REGON: 240535815
Adres www: www.asbpalka.eu
Adres: Rzemieślnicza 14, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Magun
Nr telefonu: 501800559
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie z PUP
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon