Pracownik biurowy comarch erp - Dzierżoniów, dolnośląskie

Data dodania: 2023-03-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: "ADAMCZYK ELEKTROTECHNIKA PRZEMYSŁOWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0101

Miejsce pracy: Zielona 12, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Przyjmowanie, wprowadzanie i realizowanie zamówień przy użyciu programu COMARCH ERP XL
2. Optymilizację stanu zapasów zapewniającą ciągłość procesu produkcji i sprzedaży przy użyciu programów COMARCH ERP
3. Wprowadzanie i realizowanie zleceń produkcyjnych przy użyciu programu COMARCH
4. Inne prace biurowe
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23 do 24 PLN
Opis wynagrodzenia: docelowo umowa o pracę
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa programu EXCEL

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: poziom wykształcenia - min. średnie; doświadczenie zawodowe - mile widziane; uprawnienia - znajomość programu COMARCH, znajomość obsługi środowiska WINDOWS szczególnie EXCEL;

NIP: 8821690872
REGON: 890607833
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
Adres www: www.aep.pl
Adres: Zielona 12, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Rachowiecka
Nr telefonu: 746457977
E-mail: agata.rachowiecka@aep.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv