Księgowa - Wierzchowo, pomorskie

Data dodania: 2023-03-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Pracodawca: WOMA KNAJDEK MEBLE SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0212

Miejsce pracy: Dworcowa 25, 77-300 Wierzchowo, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sporządzanie i księgowanie faktur własnych przedsiębiorstwa i księgowanie faktur obcych w programie Symfonia Handel i Symfonia Finanse i Księgowość, sporządzanie JPK_VAT, proste obliczanie wynagrodzeń (program Buchalter), sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS w programie Płatnik, sporządzanie zestawień w programie Exel.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 15.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 135 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • księgowość komputerowa
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • kadry i płace z obsługą programu Płatnik i Symfonia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Praca zdalna możliwa do wykonywania po godz. 16-tej oraz w dni wolne.

NIP: 8431526834
REGON: 771625013
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja pozostałych mebli
Adres: Dworcowa 25, 77-300 Wierzchowo, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Knajdek
Nr telefonu: 500227335
E-mail: woma@graf-soft.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail