Kontroler jakosci - Bierkowo, pomorskie

Data dodania: 2023-03-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: JS FABRYKA PRZEKŁADNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0465

Miejsce pracy: Grodzka 147, 76-206 Bierkowo, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opis stanowiska:
Prowadzenie pomiarów i kontroli w trakcie produkcji oraz ich dokumentowanie.
Badania i kontrola ostateczna wyrobu gotowego i dokumentowanie badań (w tym prototypów).
Ocena zgodności wyrobów z dokumentacją techniczną.
Nadzorowanie poprawności doboru wydanych wytycznych przekazanych na działy produkcyjne.
Prowadzenie pomiarów i kontroli w trakcie produkcji, wykonywanie i dokumentowanie pomiarów wykonanych narzędziami ręcznymi, przyrządami przenośnymi i stacjonarnymi.
Wykonywanie badań i pomiarów oraz udział w procesie zwalniania do produkcji prototypów, pierwszej serii i produkcji seryjnej.
Ocena zgodności wyrobów i procesów obróbki z dokumentacją techniczną.
Ciągły nadzór nad procesami i wyrobami, wobec których stwierdzono niespełnienie wymagań klienta.
Zgłaszanie potrzeb doposażenia oraz utrzymanie sprawności wyposażenia Laboratorium Pomiarowego.
Zgłaszanie potrzeb doposażenia i nadzór, utrzymanie i ewidencja sprzętu kontrolno-pomiarowego zgodnie z obowiązującymi normami.
Prowadzenie dokumentacji wymaganej ZSZ związanej z jakością (m.in. inicjacja karty braków, dokumentowanie pomiarów i dokonanych kontroli, zgłaszanie reklamacji wychodzących do Działu Doskonalenia Jakości).
Weryfikacja spełnienia wymagań dotyczących surowców lub półproduktów dla dostaw z zewnątrz i wysyłek materiałów do kooperacji.
Wykonywanie pomiarów na zlecenie pozostałych komórek organizacji.
Realizacja innych zadań wynikających z ZSZ.
Obowiązek nadzorowania, przestrzegania wymagań i przepisów BHP oraz Ochrony Środowiska przez podległych sobie pracowników.
Obowiązek budowania świadomości pracowników w zakresie przestrzegania norm, przepisów prawnych, wymagań Klienta, BHP, Ochrony Środowiska oraz Jakości.
Oferujemy:
ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym,
praca z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, urządzeń i oprogramowania do pomiarów przestrzennych (3D),
możliwość pozyskania doświadczenia przy realizacji i kontroli najnowocześniejszych procesów technologicznych obróbki skrawaniem stali, żeliwa i aluminium,
stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,
pracę w młodym i stale rozwijającym się zespole,
system premiowy,
pakiet opieki medycznej,
dofinansowanie wybranych wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Godz. pracy 7-15.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w zależności od wykształcenia, doświadczenia i umiejętności.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kontroler jakości wyrobów przemysłowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
wykształcenie zalecane minimum średnie, preferowane techniczne lub co najmniej 2 lata pracy przy obróbce skrawaniem w branży metalowej,
praca na jedną zmianę.
Pożądane umiejętności:
praktyczna znajomość rysunku technicznego,
znajomość technik pomiarowych,
znajomość zagadnień techniki i mechaniki i/lub doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem,
obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego,
zdolności manualne,
umiejętność obsługi komputera (Internet, MS Office).

NIP: 8393129975
REGON: 221044880
Adres: Grodzka 147, 76-206 Bierkowo, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 598119300
E-mail: praca@starosielski.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail