Elektryk - Mosina, wielkopolskie

Data dodania: 2023-03-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie
Pracodawca: PLUSEXPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Numer oferty: StPr/23/0109

Miejsce pracy: Leszczyńska 40, 62-050 Mosina, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: udział w projektach z zakresu elektryki, usuwanie bieżących usterek i awarii, montaż nowych urządzeń elektrycznych, dobór zabezpieczeń, montaż instalacji siłowych, oświetleniowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: samodzielne doświadczenie w pracach instalacyjnych, uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziane do 15 kV, wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (spec. elektronik, elektryk, energetyk lub pokrewne), umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi, gotowość do delegacji służbowych, umiejętność pracy zespołowej, doświadczenie zawodowe min. 2 lata

NIP: 5993192561
REGON: 366081874
Adres: Leszczyńska 40, 62-050 Mosina, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Pluskota
Nr telefonu: 500-512-050
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon