Stanowisko pracy ds. pozyskiwania środków i realizacji projektów - Dębnica Kaszubska, pomorskie

Data dodania: 2023-02-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: URZĄD GMINY DĘBNICA KASZUBSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0413

Miejsce pracy: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1) ogólne:
a) sumienne, staranne, bezstronne oraz zgodne z poleceniami przełożonego i w oparciu
o obowiązujące przepisy prawne wykonywanie zadań i obowiązków wynikających z
powierzonego zakresu czynności;
b) dbanie o wykonywanie zadań publicznych oraz o środki publiczne, z uwzględnieniem
interesu publicznego oraz indywidualnych interesów obywateli;
c) bieżąca znajomość wszystkich przepisów i zarządzeń dotyczących powierzonego zakresu
zadań oraz umiejętność praktycznego ich stosowania;
d) przestrzeganie porządku i dyscypliny pracy;
2) szczegółowe:
a) gromadzenie i przetwarzanie informacji o potrzebach społecznych i inwestycyjnych Gminy;
b) monitorowanie możliwości współfinansowania inwestycji oraz działań i inicjatyw
społecznych Gminy ze źródeł zewnętrznych, analizowanie i prezentacja wymogów
formalnych ubiegania się o ich przyznanie;
c) inicjowanie i tworzenie projektów współfinansowanych w ramach funduszy strukturalnych
Unii Europejskiej i innych środków pozabudżetowych oraz prowadzenie czynności
związanych z przygotowaniem i złożeniem wniosków aplikacyjnych;
d) realizacja, koordynacja i monitorowanie realizacji powierzonych projektów oraz bieżąca
analiza postępu rzeczowo-finansowego i zgodności z założeniami projektów;
e) udzielanie informacji jednostkom podległym Gminie o możliwościach pozyskania środków
wg powierzonych zadań i w zakresie adekwatnym do charakteru realizowanych działań;
f) inicjowanie, tworzenie i koordynowanie realizacji projektów społecznych;
g) sporządzanie dokumentów niezbędnych do prawidłowego rozliczenia projektów;
h) analiza programów wspierających działalność organizacji sektora społecznego oraz pomoc
w aplikowaniu o dofinasowanie tychże działań;
i) udział w współtworzeniu i monitorowaniu dokumentów strategicznych będących w
kompetencjach Referatu;
j) przygotowywanie sprawozdań i ankiet monitorujących realizowane projekty;
k) przygotowywanie i prowadzenie informacji i promocji realizowanych projektów;
l) wykonywanie zaleceń pokontrolnych i monitorowanie ich wdrożenia;
m) przygotowywanie projektów umów zlecenia, umów o dzieło i innych umów nienazwanych
w zakresie wykonywanych zadań na stanowisku pracy;
n) przygotowywanie projektów zarządzeń Wójta Gminy Dębnica Kaszubska i uchwał Rady
Gminy Dębnica Kaszubska dotyczących realizowanych zadań;
o) przygotowywanie materiałów na posiedzenia rady gminy i komisji;
p) przygotowywanie materiałów wyjściowych służących udzieleniu informacji publicznej;
q) uczestnictwo w czynnościach kontrolnych organów gminy i instytucji zewnętrznych;
r) wykonywanie innych zadań na polecenie Wójta Gminy lub bezpośrednich przełożonych,
dotyczących pracy zgodnej z przepisami prawa i ustalonym w umowie rodzajem pracy;
umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony; godz. pracy 7-15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wskazana wysokość wynagrodzenia jest kwotą proponowaną. Faktyczna wysokość wynagrodzenia uzależniona będzie od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia zawodowego oraz stażu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista administracji publicznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Szczegółowe informacje o naborze: http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/?id=156902

NIP: 8392932291
REGON: 000537639
Adres: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Danielewicz
Nr telefonu: 690 820 344
E-mail: kadry@debnicakaszubska.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny własnoręcznie podpisany;
2) oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie zawierające dane osobowe obejmujące:
imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez kandydata,
wymagane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia
w zakresie potwierdzenia wymaganego stażu pracy podpisane własnoręcznie;
3) kserokopie świadectw pracy oraz zaświadczeń lub innych dokumentów potwierdzających
wymagany staż pracy i doświadczenie zawodowe (w przypadku pracy aktualnie
wykonywanej należy przedłożyć zaświadczenie lub własnoręcznie podpisane oświadczenie
kandydata potwierdzające fakt i bieżący okres zatrudnienia w Polsce lub za granicą);
4) kserokopie dyplomów potwierdzających wymagane wykształcenie;
5) oświadczenie o niekaralności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego
lub umyślne przestępstwo skarbowe - własnoręcznie podpisane;
6) oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw
publicznych - własnoręcznie podpisane;
7) oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego - własnoręcznie podpisane;
8) oświadczenie o posiadaniu nieposzlakowanej opinii - własnoręcznie podpisane;
9) w przypadku kandydatów niebędących obywatelami polskimi dokument potwierdzający
znajomość języka polskiego;
10) własnoręcznie podpisana informacja oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych
zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 i 2 do ogłoszenia o naborze na stanowisko
urzędnicze;
11) własnoręcznie podpisane oświadczenie dotyczące zgody na gromadzenie i przetwarzanie
innych danych osobowych przekazanych pracodawcy z inicjatywy osoby ubiegającej się o
zatrudnienie oraz zgody w zakresie przetwarzania danych osobowych zawartych w
dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z przyszłymi naborami załącznik nr 3
do ogłoszenia o naborze na stanowisko urzędnicze;
12) własnoręcznie podpisane oświadczenie o niepełnosprawności (tylko w przypadku
kandydata, zamierzającego skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 1
ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych).
VI. Miejsce i termin złożenia dokumentów
Ofertę i wszystkie wymagane dokumenty należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą na adres:
Urząd Gminy Dębnica Kaszubska, ul. ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, w
zamkniętej kopercie z dopiskiem: Nabór na stanowisko ds. realizacji projektów i inicjatyw
społecznych do dnia 6 marca 2023 roku do godz. 1000 (decyduje data wpływu do urzędu).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, Godziny : 7-15