Работник по забою и разделке птицы - Borowiec, wielkopolskie

Data dodania: 2023-02-13
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 30/2/2023

Miejsce pracy: Borowiec, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Работа на разных процессах при убое и разделке птицы в частности уток и гусей. Зона убоя, патрошения и скубания- 15-20 градусов, зона упаковки 10-11 градусов.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN
Opis wynagrodzenia: • Жильё со всеми необходимыми условиями, по 3-4 человека в комнате.
• Рабочая форма, помощь в изготовлении санкнижки
• встречаем на вокзале по предварительному согласованию
• медицинская поддержка
• Официальное трудоустройство на Umowa Zlecenie
Zawód: ubojowy
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • польский язык: приветствуется уровень понимания
• без проблем со здоровьем
• желание работать

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Wojska Polskiego 21, 63-300 Pleszew, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
E-mail: d.szczepanek@ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail