Magazynier - Gniew, pomorskie

Data dodania: 2023-02-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: MIKROSTYK SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0162

Miejsce pracy: Sobieskiego 11, 83-140 Gniew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) Rozładowywanie i załadunek towarów, materiałów oraz odpadów,
2) Zgodne z obowiązującymi procesami i instrukcjami przyjmowanie i wydawanie materiałów, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych na podstawie dokumentów przewozowych i magazynowych, ustalanie ich ilości, odpowiednie oznakowanie oraz sporządzanie i
prowadzenie wymaganej dokumentacji,
3) Prawidłowe rozmieszczenie, zabezpieczenie przechowywanych materiałów i produktów w ustalonym porządku oraz prowadzenie gospodarki magazynowej zgodnie z zasadą FIFO,
4) Ponoszenie odpowiedzialności materialnej za powierzone mienie w magazynie,
5) Przyjmowanie zwrotów materiałowych oraz powstałych podczas produkcji odpadów,
6) Kompletacja przesyłek do klientów i wystawianie stosownej dokumentacji,
7) Zapewnienie właściwych warunków składowania i przechowywania wyrobów i materiałów,
8) Przyjmowanie i kontrola opakowań zarówno powierzonych jak i stanowiących własność firmy,
9) Prowadzenie dokumentacji i ewidencji w zakresie przyjmowania, wydawania i stanu zapasów materiałowych oraz przestrzeganie zasad obiegu dokumentów, przechowywania oraz terminowego przekazywania ich do właściwych komórek organizacyjnych,
10) Okresowy przegląd dokumentów oraz uczestnictwo w okresowych spisach towarów z natury,
11) Wydzielanie materiałów zbędnych oraz zakwalifikowanych na złomowanie,
12) Utrzymywanie porządku w magazynach i na regałach składowych,
13) Przestrzeganie postanowień zawartych w Kodeksie Pracy oraz Regulaminie Pracy,
14) Przestrzeganie przepisów BHP oraz p.poż.,
15) Przestrzeganie oraz stosowanie wdrożonych procedur i instrukcji systemu jakości ISO,

Oferujemy:
Pracę w innowacyjnej i prężnie rozwijającej się firmie. Stabilność zatrudnienia. Przejrzysty system premiowy. Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy. Możliwość korzystania z pakietów socjalnych

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV mailem na adres mikrostyk@mikrostyk.pl lub pozostawienie na portierni w siedzibie firmy. W tytule CV prosimy wpisać CV - MAGAZYNIER Proszę o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mikrostyk S.A. z siedzibą w Gniewie, ul. Sobieskiego 11 w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Magazynier
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Obsługa pakietu MS OFFICE
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

NIP: 5932056757
REGON: 191402612
Adres: Sobieskiego 11, 83-140 Gniew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Saniecka
E-mail: mikrostyk@mikrostyk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail