Wychowawca - Chraplewo, wielkopolskie

Data dodania: 2023-02-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu
Pracodawca: Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP w Poznaniu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/23/0067

Miejsce pracy: Chraplewo 4, 64-316 Chraplewo, powiat: nowotomyski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku wychowawcy w internacie w wymiarze 40 godzin tygodniowo w systemie trzyzmianowym. Wychowawca jest odpowiedzialny za przygotowanie i realizację zadań dydaktycznych, opiekuńczo-wychowawczych i profilaktycznych w przydzielonej grupie wychowawczej bądź jako dyżurny wychowawca, a w szczególności za pracę z młodzieżą na rzecz ich kształcenia i wychowania poprzez organizowanie i realizowanie różnych form pracy wychowawczej (programów wychowawczych, grup wsparcia, zajęć indywidualnych i grupowych) oraz aktywnych form spędzania wolnego czasu (imprez, zajęć klubowych i warsztatowych, kół zainteresowań); realizowanie zadań doskonalących pracę wychowawczą dotyczącą organizacji grupy wychowawczej, troskę o właściwy stosunek uczestnika do nauki i pracy oraz o wychowanie moralno-społeczne uczestików, współpracę z rodzicami / opiekunami prawnymi; zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom; dbanie o higienę zdrowotną, opiekę i pomoc materialną dla uczestników; pomoc w samorealizacji uczestników; wdrażanie do poszanowania tradycji i wartości edukacyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 710 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie + dodatek stażowy
150,00 zł - dodatek funkcyjny
Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • obsługa pakietu MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność pracy z młodzieżą, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność, inicjatywa w realizacji powierzonych zadań, umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu, znajomość podstaw prawa oświatowego znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office, poczty elektronicznej i internetu, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Mile widziane osoby z niepełnosprawnością.

NIP: 7781172922
REGON: 001036945
Krótki opis działalności gospodarczej: pozostałe pozaszkolne formy edukacji
Adres: 28 Czerwca 211, 61-485 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Angelika Andrzejczak
Nr telefonu: 61 831 24 79
E-mail: ofertypoznan@ohp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwa pracy, świadectwa potwierdzające wykształcenie, oświadczenie o pełni praw publicznych i o niekaralności
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail