Główny księgowy - Kunowo, wielkopolskie

Data dodania: 2023-02-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu
Pracodawca: Szkoła Podstawowa im. Edmunda Bojanowskiego w Kunowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0070

Miejsce pracy: Szkolna 5, 63-800 Kunowo, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie rachunkowości jednostki oświatowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi,
wstępna kontrola zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,
wstępna kontrola kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych,
opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych dotyczących prowadzenia rachunkowości, zakładowego planu kont, polityki rachunkowości, obiegu i kontroli dokumentów finansowych,
współtworzenie projektu budżetu,
opracowywanie planów dochodów i wydatków budżetowych jednostki,
dokonywanie przelewów drogą elektroniczną,
prowadzenie ewidencji finansowo księgowej,
sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych,
sporządzanie list wynagrodzeń dla pracowników jednostki z tytułu umów o pracę, umów zlecenie, o dzieło,
prowadzenie rozliczeń podatku VAT,
sporządzanie list płac dla pracowników jednostki - rozliczanie wynagrodzeń oraz wszelkich świadczeń dotyczących pracowników.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i co najmniej 3-letnia praktyka w księgowości.
Wykształcenie średnie, policealne lub pomaturalne ekonomiczne i co najmniej 6- letnia praktyka w księgowości.
Wpis do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów,
Certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów.

NIP: 6961037349
REGON: 000739679
Adres: Szkolna 5, 63-800 Kunowo, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 65 571 81 70
E-mail: szkola@spkunowo.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon