Rozbieracz-wykrawacz - Wojkowice, śląskie

Data dodania: 2023-02-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: ISLA POULTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0097

Miejsce pracy: Gierymskiego 2, 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Czynności związane z rozbiorem i wykrawaniem mięsa. Praca w godzinach 6:00- 14:00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 22,8 do 22,8 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa 22,80 brutto za godzinę,
Zawód: rozbieracz-wykrawacz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • zdolności manualne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: zdolności manualne,

NIP: 6252477147
REGON: 388425842
Adres: Gierymskiego 2, 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamil Warchał
Nr telefonu: 889-330-096
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon