Pielęgniarka ofpr/23/0240 - Kasina Wielka, małopolskie

Data dodania: 2023-02-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Pracodawca: STOWARZYSZENIE WSPIERANIA OSÓB PSYCHICZNIE CHORYCH "EGIDA"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: pielęgniarstwo

Numer oferty: StPr/23/0242

Miejsce pracy: 34-741 Kasina Wielka 448, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opieka pielęgniarska nad Mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej. Praca na dwie zmiany w godz. 7:00-15:00, 11:00-19:00 lub na 12-stki 7:00-19:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.02.2023
Data zakończenia: 01.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą w zależności od kwalifikacji i doświadczenia kandydata
po okresie próbnym istnieje możliwość pracy na stałe
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne, kierunek: pielęgniarstwo
Uprawnienia:
  • prawo wykonywania zawodu pięlegniarki
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pielęgniarstwo
Inne wymagania: mile widziane doświadczenie

NIP: 7372062432
REGON: 12028423700000
Adres: 34-741 Kasina Wielka 448, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Roma Mazgaj
Nr telefonu: 183314097 w. 133
E-mail: egidadps@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail