Wychowawca placówki opiekuńczo-wychowawczej - Porszewice, łódzkie

Data dodania: 2023-01-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pracodawca: Centrum Administracyjne do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Porszewicach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0055

Miejsce pracy: PORSZEWICE 18E, 95-200 Porszewice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opieka i praca z dziećmi przebywającymi w placówce opiekuńczo - wychowawczej.

Umowa o pracę na okres próbny: 3 m-ce (z możliwością przedłużenia).
Praca w systemie ruchomym (wg. harmonogramu), w godz. 9-21, 21-9
Praca w wolne dni (do ustalenia, wg harmonogramu dyżurów)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 511 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy i nocny
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wychowawca placówki opiekuńczo-wychowawczej.
wykształcenie wyższe: zgodne z Art 26.1 Ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. z 2022 r. poz. 2140).
tj. na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą [itd...].

NIP: 7312044175
REGON: 101514436
Adres: PORSZEWICE 18E, 95-200 Porszewice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: MARIUSZ KĘDZIERSKI
Nr telefonu: 422111715
E-mail: zcadyr@ddporszewice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail