Pielęgniarka/pielęgniarz (0,5 etatu) - Rogoźno, wielkopolskie

Data dodania: 2023-01-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Pracodawca: Gminny Żłobek ZIELONA KRAINA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Numer oferty: StPr/23/0025

Miejsce pracy: Za Jeziorem 40A, 64-610 Rogoźno, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - rozpoznawanie warunków i potrzeb zdrowotnych dzieci;
- rozpoznawanie problemów pelęgnacyjnych;
- sprawowanie opieki pielęgnacyjnej;
- kształtowanie u dzieci prozdrowotnych nawyków dotyczących żywienia i higieny;
- zapewnienie pomocy dziecku, które zachorowało w żłobku (wezwanie pogotowia, powiadomienie rodziców);
- odnotowywanie istotnych informacji w karcie zdrowia dziecka (diety, opieka specjalistyczna);
- ponoszenie odpowiedzialności za bezpieczeństo zdrowotne i opiekę wychowawczą dzieci;
- monitorowanie szczepień ochronnych;
- kontakt z rodzicami/ opiekunami w zakresie zdrowia i pielęgnacji dzieci;
- prowadzenie rejestru ewentualnych wypadków dzieci w Żłobku, zgodnie z obowiązującymi przepisami;
- dbałość o prawidłowe wyposażenie apteczki w placówce;
- przestrzeganie dyscypliny pracy, przepisów bhp i ppoż;
- wykonywanie innych poleceń dyrektora wynikających z organizacji pracy;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie co najmniej średnie , medyczne
- 2 - letnie doświadczenie w pracy z dziećmi lub wykształcenie wyższe, medyczne oraz co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi

NIP: 6060112349
REGON: 521163658
Adres: Za Jeziorem 40A, 64-610 Rogoźno, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Fajok
Nr telefonu: 785 009 404
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - telefoniczne umówienie terminu spotkania, tel. 785 009 404, następnie spotkanie z pracodawcą
- dokumenty aplikacyjne można przesłać na podany adres e-mail: zielonakraina@rogozno.pl