Mechanik/ elektromechanik samochodowy - Bożepole Małe, pomorskie

Data dodania: 2023-01-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Pracodawca: American Car Service JR Janusz Wasilewski

Numer oferty: StPr/23/0154

Miejsce pracy: Paraszyńska 20, 84-214 Bożepole Małe, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Naprawa samochodów osobowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 30.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji i umiejętności
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik, elektromechanik
Inne wymagania: wymagane wykształcenie lub doświadczenie zawodowe

NIP: 5881501985
REGON: 191167192
Adres: Paraszyńska 20, 84-214 Bożepole Małe, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Janusz Wasilewski
Nr telefonu: 502-419-791
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-17