Opiekun / terapeuta - Jeżowe, podkarpackie

Data dodania: 2023-01-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku
Pracodawca: EDU-IT AUGUSTYN, PIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagog, rehabilitant, praca socjalna, psycholog, opiekun medyczny

Numer oferty: StPr/23/0007

Miejsce pracy: 37-430 Jeżowe, powiat: niżański, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Uczenie, rozwijanie umiejętności niezbędnej do samodzielnego życia, pielęgnacja jako wspieranie procesu leczenie, prowadzenie terapii u dzieci.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 38 do 40 PLN
Opis wynagrodzenia: zł / h
Zawód: opiekun medyczny*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagog, rehabilitant, praca socjalna, psycholog, opiekun medyczny
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 38/40 zł / h. Praca z dziećmi oraz osobami niepełnosprawnymi

NIP: 8133675853
REGON: 180926841
Adres: Hetmańska 62/3, 35-078 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Pietrzyk
Nr telefonu: 531-904-403
E-mail: edu.it@onet.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail