Stanowisko ds. egzekucji należności - Dębnica Kaszubska, pomorskie

Data dodania: 2023-01-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: URZĄD GMINY DĘBNICA KASZUBSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0076

Miejsce pracy: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: a) analiza stanu zaległości i nadpłat, ustalanie i potwierdzanie sald;
b) prowadzenie postępowań egzekucyjnych w administracji oraz egzekucji należności cywilno
prawnych;
c) przygotowanie rozstrzygnięć administracyjnych i odpowiedzi na pisma podatników;
d) przygotowywanie materiałów do postępowań spadkowych w zakresie spraw podatkowych
i opłaty śmieciowej;
e) przygotowywanie materiałów do wpisów na hipotekę nieruchomości;
f) sporządzanie sprawozdań o zaległościach, nadpłatach, umorzeniach, rozłożeniach na raty
i innych działaniach windykacyjnych na stanowisku;
g) sporządzanie sprawozdań o zaległych należnościach przedsiębiorców z tytułu świadczeń
na rzecz sektora finansów oraz udzielonej pomocy publicznej przedsiębiorcom i rolnikom;
h) prowadzenie ewidencji należności długoterminowych, w tym m.in.: dotyczących zakupu
działek i mieszkań, opłat adiacenckich, opłat za przekształcenie użytkowania wieczystego
w prawo własności;
i) realizacja zadań i koordynacja prac zespołu ds. szacowania szkód w gospodarstwach
rolnych dotkniętych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi;
j) przygotowywanie projektów umów zlecenia, umów o dzieło i innych umów nienazwanych
w zakresie zajmowanego stanowiska pracy;
k) przygotowywanie projektów zarządzeń Wójta Gminy Dębnica Kaszubska i uchwał Rady
Gminy Dębnica Kaszubska dotyczących realizowanych zadań;
l) przygotowywanie materiałów na posiedzenia rady gminy i komisji w zakresie realizowanych
zadań;
m) przygotowywanie materiałów wyjściowych na potrzeby udzielania informacji publicznych
w zakresie realizowanych zadań;
n) uczestniczenie w czynnościach kontrolnych organów gminy i instytucji zewnętrznych oraz
opracowywanie zaleceń pokontrolnych;
o) wykonywanie innych zadań na polecenie Wójta Gminy lub bezpośrednich
przełożonych, dotyczących prac zgodnych z przepisami prawa i ustalonym w umowie
rodzajem pracy.
Szcegółowe informacje o naborze: http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/?id=243196
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista administracji publicznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne:
1) wykształcenie wyższe lub średnie stosownie do opisu stanowiska pracy;
2) staż pracy:
a) w przypadku wykształcenia wyższego - staż pracy nie jest wymagany;
b) w przypadku wykształcenia średniego - co najmniej 3-letni staż pracy w jednostkach
administracji publicznej;
3) obywatelstwo polskie albo obywatelstwo państwa Unii Europejskiej lub obywatelstwo
państwa, które w oparciu o umowy międzynarodowe lub przepisy wspólnotowe uprawnia
do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczpospolitej, o ile kandydat posiada znajomość
języka polskiego potwierdzoną dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej;
4) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
5) brak skazania za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne
przestępstwo skarbowe;
6) stan zdrowia umożliwiający pracę na ww. stanowisku;
7) nieposzlakowana opinia.
Szczegółowe informacje o naborze: http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/?id=243196

NIP: 8392932291
REGON: 000537639
Adres: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny własnoręcznie podpisany;
2) oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie zawierające dane osobowe obejmujące:
imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez kandydata,
wymagane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia
w zakresie potwierdzenia wymaganego stażu pracy podpisane własnoręcznie;
3) kserokopie świadectw pracy oraz zaświadczeń lub innych dokumentów potwierdzających
wymagany staż pracy i doświadczenie zawodowe (w przypadku pracy aktualnie
wykonywanej należy przedłożyć zaświadczenie lub własnoręcznie podpisane oświadczenie
kandydata potwierdzające fakt i bieżący okres zatrudnienia w Polsce lub za granicą);
4) kserokopie dyplomów potwierdzających wymagane wykształcenie;
5) oświadczenie o niekaralności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego
lub umyślne przestępstwo skarbowe - własnoręcznie podpisane;
6) oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw
publicznych - własnoręcznie podpisane;
7) oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego - własnoręcznie podpisane;
8) oświadczenie o posiadaniu nieposzlakowanej opinii - własnoręcznie podpisane;
9) w przypadku kandydatów niebędących obywatelami polskimi dokument potwierdzający
znajomość języka polskiego;
10) własnoręcznie podpisana informacja oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych
zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 i 2 do ogłoszenia o naborze na stanowisko
urzędnicze;
11) własnoręcznie podpisane oświadczenie dotyczące zgody na gromadzenie i przetwarzanie
innych danych osobowych przekazanych pracodawcy z inicjatywy osoby ubiegającej się o
zatrudnienie oraz zgody w zakresie przetwarzania danych osobowych zawartych w
dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z przyszłymi naborami załącznik nr 3
do ogłoszenia o naborze na stanowisko urzędnicze;
12) własnoręcznie podpisane oświadczenie o niepełnosprawności (tylko w przypadku
kandydata, zamierzającego skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 1
ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych
Ofertę i wszystkie wymagane dokumenty należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą na adres:
Urząd Gminy Dębnica Kaszubska, ul. ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Nabór na stanowisko ds. egzekucji należności do dnia 23 stycznia 2023 roku do godz. 10.00 (decyduje data wpływu do urzędu).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Termin: do 23.01.2023 r., Godziny : 7-15