Młodszy bibliotekarz - Kwakowo, pomorskie

Data dodania: 2023-01-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0067

Miejsce pracy: Słupska 5, 76-251 Kwakowo, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie czynności bibliotecznych w filii w Kwakowie,
- prowadzenie czynności bibliotecznych w bibliobusie na terenie gminy Kobylnica,
- sprawne pełnienie usług w zakresie informowania i udostępniania zbiorów biblioteki,
- prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży, wystaw itp.
- upowszechnianie czytelnictwa, doskonalenie form pracy bibliotecznej, dbałość o stan powierzonego księgozbioru i mienia biblioteki,
- współudział w organizowaniu działalności kulturalnej na terenie gminy,
- sporządzanie sprawozdań z zakresu działań biblioteki,
- pełnienie zastępstw w placówkach bibliotecznych (Kobylnica, Wrząca, Sycewice)
Kontakt przez pocztę: 76-251 Kobylnica, ul. Wodna 20/4
Praca na czas określony: Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia
Godzina zakończenia pracy: 19:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 23.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: bibliotekarz
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • kurs prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność : biegła obsługa komputera i swobodne korzystanie z Internetu (pakiet MS Office) oraz urządzeń i aplikacji cyfrowych,
Umiejętność: ogólna wiedza z zakresu literatury, predyspozycje do organizowania i prowadzenia działalności kulturalnej, umiejętność obsługi użytkowników biblioteki
Inne: terminowość, kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, elastyczność w godzinach pracy (praca popołudniami i w weekendy), mile widziane: doświadczenie w wolontariacie, doświadczenie w organizacji imprez integrujących społeczność lokalną, znajomość programu MAK+, prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

NIP: 8393145721
REGON: 221166519
Adres: Wodna 20/4, 76-251 Kobylnica, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Puzdrowska
Nr telefonu: 598429061
E-mail: biblioteka@kobylnica.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta