Fizjoterapeuta - Orzesze, śląskie

Data dodania: 2023-01-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: Szpital Chorób Płuc w Orzeszu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Numer oferty: StPr/23/0008

Miejsce pracy: Gliwicka 20, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: FIZJOTERAPEUTA
- Realizacja obowiązków zawodowych wynikajacych z Ustawy o zawodzie fizjoterapeuty;
- Odpowiedzilność za kompleksową rehabilitację ruchową dorosłych;
- Zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi pacjęta;
- Prowadzenie dokumentacji medycznej;

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa zlecenie 1 rok z możliwością przedłużenia
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-180 Orzesze, ul. Gliwicka 20
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
pn-pt, 7.00-14.35

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 09.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
Opis wynagrodzenia: ok. 40 godzin tygodniowo
Ostateczne wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
Zawód: fizjoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: kierunkowe licencjat/ magister fizjoterapii. Doświadczenie: co najmniej 3 letni staż pracy. Uprawnienia: Aktualne prawo wykonywania zawodu (wpis do Krajowej Izby Fizjoterapeutów). Mile widziane dodatkowe kursy zawodowe. Umiejętności: umiejętność budowy pozytywnych relacji z pacjętami i współpracownikami. Zaangażowanie i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

NIP: 6351571599
REGON: 276184500
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność szpitali
Adres www: www.szpitalorzesze.pl
Adres: Gliwicka 20, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Wierzbicka-Szojda
Nr telefonu: 32 221 36 61 w.56
E-mail: kadry@szpitalorzesze.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
List motywacyjny
Certyfikaty
Świadectwa szkolne

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny, Termin: kontakt osobsty po wcześniejszym kontakcie tel. celem ustalenia terminu spotkania, Godziny : osobiście:pn-pt, 7.00-14.30, tel: pn-pt,7:00-14:30