Inspektor ds. zamówień publicznych - Orzesze, śląskie

Data dodania: 2023-01-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: Szpital Chorób Płuc w Orzeszu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Numer oferty: StPr/23/0002

Miejsce pracy: Gliwicka 20, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: PRACA BIUROWA
-Prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych.
-Prowadzenie postępowań w zakresie zakupu produktów leczniczych i zapewnienie stanów magazynowych pod umowy przetargowe.
-Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji z przebiegu procesu udzielania zamówienia publicznego.
-Dokonywanie analizy ofert pod względem braku podstaw do wykluczenia z postępowania i spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
-Współpraca z Zespołem Radców Prawnych i komurkami merytorycznymi.
-Sporządzanie niezbędnej korespondencji i dokumentacji związanej z funkcjonowaniem Działu Zamówień Publicznych.
-Udzielanie komórkom organizacyjnym Szpitala wszelkich wyjaśnień w zakresie udzielania zamówienia publicznego.

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce, docelowo na czas nieokreślony
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-180 Orzesze, ul. Gliwicka 20
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
pn-pt, 7.00-14.35

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe (preferowane prawnicze, administracyjne, ekonomiczne). Doświadczenie: co najmniej 3 letni staż pracy w zamówieniach publicznych. Uprawnienia: Znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych do powołanej ustawy oraz innych aktów prawnych związanych z udzielaniem zamówień publicznych. Umiejętności: Znajomość obsługi komputera i innych podstawowych urządzeń biurowych oraz zasad biurowości. Umiejętność współpracy z uczestnikami procesu udzielania zamówień publicznych. Odpowiedzialność, uczciwość, obiektywizm, terminowość wykonywania zadań, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, zdolność logicznego myślenia, wykonywanie dobrej jakościowo pracy, chęć poszerzenia swojej wiedzy zawodowej. Umiejętność organizowania pracy i ustalenia priorytetów. Umiejętność analitycznego myślenia w rozwiązywaniu problemów.

NIP: 6351571599
REGON: 276184500
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność szpitali
Adres www: www.szpitalorzesze.pl
Adres: Gliwicka 20, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Wierzbicka-Szojda
Nr telefonu: 32 221 36 61 w.56
E-mail: kadry@szpitalorzesze.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
List motywacyjny
Certyfikaty
Świadectwa szkolne

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny, Termin: kontakt osobsty po wcześniejszym kontakcie tel. celem ustalenia terminu spotkania, Godziny : osobiście:pn-pt, 7.00-14.30, tel: pn-pt,7:00-14:30