Psycholog - Staszów, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-01-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Pracodawca: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Staszów
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologiczne, specjalizacja: psychologia

Numer oferty: StPr/23/0011

Miejsce pracy: Szkolna 4, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie badań psychologicznych dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastpczej;
poradnictwo psychologiczne dla rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo- wychowawczych;
prowadzenie zajęć dla młodziezy z rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo- wychowawczych;
udzielenie pomocy osobom znajdujących sie w kryzysie; Poradnictwo psychologiczne i udzielanie wsparcia w zakresie indywidualnej i grupowej pomocy psychologicznej w systuacjach:
- przemocy w rodzinie,
-zdarzenia losowego i trudnej sytuacji życiowej,
- bezradności w sprawach opiekuńczo- wychowawczych w rodzinie zastępczej, wielodzietnych i niepełnych,
- długotrwałej lub ciężkiej choroby,
- ubóstwa,
- alkocholizmu,
- udzielania wsparcia emocjonalnego i pomocy w odreagowaniu sytuacji trudnej,
- w innych sytuacjach wymagających wsparcia i pomocy, - prowadzenie dokumentacji oraz współpraca z pracownikiem socjalnym oraz koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej,
- opiniowanie i orzekanie w sprawch wymagajacych stanowiska psychologa,
- realizowanie innych zadań przewidzianych w ustawie o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej,
- praca na rzecz rodziny i dziecka w siedzibie tut. PCPR i w srodowisku rodzin zastępczych ( teren powiatu staszowskiego),
- udział w zespole dokonującym oceny zasadności pobytu dziecka w rodzinie zastępczej,
sporządzanie diagnozy psychofizycznej dziecka, w tym dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
- współpraca z pracownikami PCPR w Staszowie
- inne administacyjne wynikające z potrzeb jednostki
- możliwe wyjazdy w teren z innymi pracownikami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 03.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
Opis wynagrodzenia: poniedziałek 7.30-11.30
wtorek 8.00-16.00
piątek 7.30-15.30
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Psycholog (wymagany staż - lata: 2)
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologiczne, specjalizacja: psychologia
Uprawnienia:
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • punktualność , dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność,

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 2- letnie doświadczenie w poradnictwie rodzinnym
nie jest i nie był karalny prawomocnym wyrokiem Sądu, wypełnia obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekuzyjnego,
umiejętność zachowania pełnej dyskrecji
kreatywność

NIP: 8661500666
REGON: 291137940
Adres: Szkolna 4, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Wójcik
Nr telefonu: 15 866 50 77
E-mail: pcpr@staszowki.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon