Pracownik przy obróbce drewna - Kraszewice, wielkopolskie

Data dodania: 2023-01-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Pracodawca: DREWMAR MARTA JANGAS-IDZIKOWSKA

Numer oferty: StPr/23/0001

Miejsce pracy: Kaliska 1, 63-522 Kraszewice, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn w celu obróbki drewna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 03.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 745 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 6:00-10:00 od poniedziałku do piątku
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Doświadczenie minimum 6 miesięcy na podobnym stanowisku.
Doświadczenie w pracy w tartaku.
Umiejętność obsługi i nastawiania maszyn do obróbki drewna.
Umiejętność manualnej obróbki drewna i manipulacji dłużnicy.
Motywacja do pracy, samodzielność.

NIP: 5140336286
REGON: 302739415
Adres: Kaliska 2, 63-522 Kraszewice, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta JANGAS-IDZIKOWSKA
Nr telefonu: 695396761
E-mail: drewmar@onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Informacja starosty
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście