Wychowawca w placówce wsparcia dziennego - Stegna, pomorskie

Data dodania: 2022-12-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Stegna

Numer oferty: StPr/22/1232

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 12, 82-103 Stegna, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Treść ogłoszenia znajduje się na stronie:

Zakres wykonywanych działań:
1. organizacja pracy w placówce zgodnie z założeniami wynikającymi z ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej oraz wytycznymi projektu,
2. realizacja wskaźników założonych w projekcie,
3. sprawowanie opieki nad procesem wychowania dzieci w Placówce oraz ich bezpieczeństwem w pomieszczeniach jak również w czasie wycieczek, warsztatów przedmiotowych, podczas zabaw ruchowych na zewnątrz budynku oraz podczas innych imprez organizowanych przez PWD,
4. opracowywanie przy udziale dziecka indywidualnego planu pracy w porozumieniu z psychologiem, pedagogiem, wychowawcą, pracownikiem socjalnym, asystentem rodziny a także innymi specjalistami. Indywidualny plan pracy uwzględnia działania krótkoterminowe, długoterminowe, jest modyfikowany w zależności od zmieniającej się sytuacji dziecka, nie rzadziej niż co pół roku.
5. organizowanie zajęć tematycznych,
6. stała współpraca z pracownikiem socjalnym, asystentem rodziny, rodzicami lub opiekunami dziecka,
7. informowanie rodziców i opiekunów dziecka o jego postępach i trudnościach,
8. prowadzenie dokumentacji palcówki,
9. zakup materiałów do prowadzenie warsztatów, zajęć tematycznych i opiekuńczych, artykułów chemicznych i przemysłowych oraz innych niezbędnych do funkcjonowania jednostki.

Warunki zatrudnienia:
1. Zatrudnienie od stycznia na czas określony,
2. Wymiar czasu pracy pełny etat
3. Miejsce wykonywania pracy Placówka Wsparcia Dziennego w Bronowie oraz w Drewnicy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 740 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto+ dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Inne wymagania: Wymagania niezbędne:
a) wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lub
b) wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej
c) co najmniej wykształcenie średnie i udokumentuje co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną;
2. nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona;
3. wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego;
4. nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

NIP: 5782398946
REGON: 170047751
Adres: Wojska Polskiego 12, 82-103 Stegna, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Treść ogłoszenia znajduje się na stronie:

Wymagane dokumenty:
1. Życiorys (CV) z uwzględnieniem dokładnego przebiegu pracy zawodowej,
2. List motywacyjny,
3. Kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie (dyplom ukończenia szkoły) i staż pracy,
4. Kserokopia innych dodatkowych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
5. Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych, o niekaralności, o dobrym stanie zdrowia.
6. Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych i klauzula informacyjna.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowy życiorys/CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2019 r., poz.1781) i odręcznie podpisane.
Brak własnoręcznego podpisu na ww. dokumentach pod klauzulą powoduje niespełnienie wymagań formalnych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Termin: do 30.12.2022r., Godziny : do 12:00