Podinspektor ds. drogowych i inwestycji - Gniewino, pomorskie

Data dodania: 2022-12-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Pracodawca: Urząd Gminy Gniewino
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: budownictwo

Numer oferty: StPr/22/2628

Miejsce pracy: Pomorska 20, 84-250 Gniewino, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie spraw dot. zaliczania dróg do kategorii dróg gminnych lub pozbawiania ich dotychczasowej kategorii
- prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem dróg gminnych
- prowadzenie spraw związanych ze zbieraniem, transportem i unieszkodliwianiem zwłok zwierząt z dróg gminnych
- prowadzenie spraw dot. zezwoleń na lokalizacjęzjazdu z drogi gminnej lub jego przebudowę
- współpraca z zarządcami dróg powiatowych i wojewódzkich
- prowadzenie ewidencji dróg gminnych oraz innych budowli służących drogom
- przygotowywanie wniosków o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zgłoszęń robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę
- przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia celem uruchomienia odpowiedniej procedury udzielenia zamówienia
- przygotowywanie projektów umów cywilnoprawnych
- sprawowanie kontroli nad realizacją prac w ramach zawartych umów
- udział w odbiorach wykonanych prac
- rozliczenia finansowe wykonanych prac
- prowadzenie postępowań administracyjnych w ramach powierzonego zakresu zadań, w tym opracowywanie projektów decyzji, postanowień i zaświadczeń
Pełny zakres obowiązków: https://bip.gniewino.pl/dokumenty/4059
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
Opis wynagrodzenia: wg regulaminu wynagrodzenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali inżynierowie budownictwa
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: budownictwo
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - staż pracy 3 lata
- umiejętność obsługi komputera w tym znajomość programów pakietu MS Office i programów kosztorysowych
- znajomosć przepisów z zakresu:
a) ustawy z dn. 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym
b) ustawy z dn. 21 marca 1985 r. o drogach publicznych
c) ustawy z dn. 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego
d) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w zwiazku z prztwarzaniem danych osobowych i w sparwie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
e) ustawy z dn. 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane
f) ustawy z dn. 20 grudnia 1996 r. o gospodarce komunalnej
g) ustawy z dn. 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych
h) ustawy z dn. 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych

NIP: 5881005401
REGON: 000571720
Adres: Pomorska 20, 84-250 Gniewino, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 670-66-31
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje na stronie BIP Urzędu Gminy Gniewino https://bip.gniewino.pl/dokumenty/4059
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - https://bip.gniewino.pl/dokumenty/4059
osobiście: pn, wt, czw 7.30-15.30, śr 7.30-16, pt 7.30-15