Trener sekcji młodzieżowej - Wola Batorska, małopolskie

Data dodania: 2022-12-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pracodawca: Klub Sportowy "Batory" w Woli Batorskiej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/1111

Miejsce pracy: 32-007 Wola Batorska 734A, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie treningów piłkarskich, szkolenie zawodników, organizacja pracy zespołu.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 26.12.2022
Data zakończenia: 25.12.2025
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Opis wynagrodzenia: system wynagrodzenia miesięczny
Zawód: trener sportu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • dobra organizacja pracy
  • współpraca w zespole
  • Komunikacja interpersonalna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność zarządzania pracownikami, znajomość języka angielskiego konieczna ze względu na prowadzenie zajęć sportowych z zagranicznymi zawodnikami w drużynie

NIP: 6831932519
REGON: 356882240
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Sienkiewicza 13a, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Mich
Nr telefonu: 122897018
E-mail: mich@pupwieliczka.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Osoba do kontaktu pracodawcy: Marcin Czaja
Nr telefonu: 605784480
E-mail: marcin@krakspire.com