Specjalista ds. opakowań - Cmolas, podkarpackie

Data dodania: 2022-12-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: Lestello Sp.z.oo
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Technologia żywności i pokrewne
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/22/1180

Miejsce pracy: 36-105 Cmolas 475, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - nadzór i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji związanej ze stanami opakowań,
-współpraca z agencjami graficznymi oraz drukarniami w procesie tworzenia opakowań,
-stały nadzór nad ilością opakowań w celu realizacji planu produkcyjnego,
-nadzór nad prawidłowym procesem pakowania towaru w trakcie produkcji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw pakowania i opakowań
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, kierunek: Technologia żywności i pokrewne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziana znajomość rozporządzeń dotyczących znakowania opakowań oraz Codexu Alimentarius oraz mile widziana znajomość systemów jakości BRC,IFS, HACCP.
dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, odpowiedzialność, podstawowa znajomość języka angielskiego.

NIP: 8141532967
REGON: 831201985
Adres: 36-105 Cmolas 475, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Bartyńska
Nr telefonu: 531 832 700
E-mail: kadry@lestello.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne zarejestrowane w urzędzie, które spełniają wymagania pracodawcy zgłoszone w ofercie, proszone są o zgłoszenie się do swojego doradcy klienta, który wyda skierowanie do pracy. Pozostałe osoby proszone są o wysyłanie CV na adres: kadry@lestello.com.pl, tel. 531 832 700
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail