Manewrowy(możliwość szkolenia) - kwk budryk - Ornontowice, śląskie

Data dodania: 2022-12-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: PKP CARGO SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0940

Miejsce pracy: Zamkowa 10, 43-178 Ornontowice, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: BRANŻA KOLEJOWA/OBSŁUGA BOCZNIC KOLEJOWYCH
-Rozłączanie i łączenie wagonów
-Obsługiwanie rozjazdów przekładanych ręcznie
-Zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem
-Hamowanie wagonów za pomocą płóz hamulcowych
-Obsługa urządzeń łączności bezprzewodowej
-Wykonywanie uproszczonej próby hamulca składów manewrowych

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 m-ce (docelowo na czas nieokreślony)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-178 Ornontowice ul. Zamkowa 10
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Sb 6.00-18.OO, 18.00-6.00 (system pracy równoważny)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 4 700 PLN
Opis wynagrodzenia: Dodatkowe benefity:
-premia miesięczna
-stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
-kursy podwyższające kwalifikacje
-ulgowe przejazdy kolejowe-dofinansowanie świadczeń zarówno dla pracowników jak członków ich rodzin (po upływie okresu próbnego)
-dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji Święta Kolejarza (25 listopada)
-możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
-szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku)
-prywatna opieka medyczna
-deputat węglowy wypłacany w formie pieniężnej (po przepracowanym roku)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: manewrowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe (dowolne). Uprawnienia: zdany egzamin kwalifikacyjny na stanowisko manewrowego (możliwość szkolenia). Obsługa przenośników taśmowych i zgrzebłowych - mile widziana. Obsługa urządzeń do przeciągania wagonów - mile widziana.

NIP: 5262649402
REGON: 01522419100000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
Adres www: www.pk.pcargoservice.com
Adres: GRÓJECKA 17, 02-021 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wiktoria Rudalska
Nr telefonu: 32 358 78 80
E-mail: rekrutacja@pkpcs.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Certyfikaty
Świadectwa szkolne
Zdany egzamin kwalifikacyjny na stanowisko manewrowego (możliwośc szkolenia)
obsługa przenośników taśmowych i zgrzebłowych- mile widziane
Obsługa urządzeń do przeciągania wagonów- mile widziana
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: pn-pt, Godziny : 7-13