Opiekun osoby starszej - Kobyłka, mazowieckie

Data dodania: 2022-12-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Pracodawca: Spółdzielnia Socjalna "Sanow"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/2028

Miejsce pracy: 05-230 Kobyłka ., powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) pomoc w utrzymaniu higieny osobistej podopiecznego,
2) zmiana bielizny osobistej, pościelowej, przesłanie łóżka,
3) zakupy artykułów spożywczych i przemysłowych, koszt zakupów leży po stronie podopiecznego,
4) podawanie posiłku lub pomoc w jego przygotowaniu,
5) przynoszenie gotowych posiłków wydawanych przez OPS,
6) palenie w piecu, przyniesienie węgla, wody i drewna do mieszkania,
7) utrzymywanie czystości w pomieszczeniach użytkowanych przez podopiecznego oraz sprzętu i urządzeń sanitarnych,
8) pranie bielizny osobistej oraz lekkiej podopiecznego,
9) załatwianie spraw urzędowych na terenie Kobyłki,
10)zamawianie wizyt lekarskich, realizacja recept na terenie Kobyłki,
11)spacer z podopiecznym.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 27 PLN
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Praca wykonywana będzie w miejscach zamieszkania osób starszych znajdujących się na terenie miasta Kobyłka.
Usługi będą świadczone w dniach od poniedziałku do piątku, między 8:00 a 20:00.
Od kandydatów oczekujemy co najmniej 2 letniego doświadczenia w zakresie świadczenia usług opiekuńczych oraz dobrego stanu zdrowia i niekaralości.

NIP: 4990686061
REGON: 388878868
Adres: Armii Polskiej 7, 76-004 Sianów, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Szymon Szerszeniewicz
Nr telefonu: 609035367
E-mail: spoldzielnia@sanow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail