Opiekun osoby niepełnosprawnej - Zarzecze, podkarpackie

Data dodania: 2022-12-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Pracodawca: POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W JAROSŁAWIU

Numer oferty: StPr/22.1962

Miejsce pracy: Gajeckiego 2, 36-040 Zarzecze, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wsparcie uczestników projektu w zapokojeniu potrzeb życiowych w tym zapewnienie miejsca do bezpiecznego i godnego spędzania czasu.
Pomoc w czynnościach opiekuńczych i pielęgnacyjnych w tym pomoc w utrzymaniu higieny osobistej.
Wsparcie uczestników projektu w dostępie do środków przekazu, imprez kulturalnych, rekreacyjnych i towarzyskich.
Pomoc w rozwijaniu i wzmacnianiu aktywności oraz samodzielności uczestników projektu.
Wsparcie uczestników podczas zajęć prowadzonych przez fizjoterapeutę, terapeutę czy psychologa.
Prowadzenie dokumentacji dla celów projektowych.
Wykształcenie min. średnie kierunkowe,tj. opiekun środowiskowy, asystent osoby niepełnosprawnej, pielęgniarz, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, opikun kwalifikowany w domu pomocy społecznej.
Doświadczenie w realizacji usług opiekuńczych, w tym zawodzie, wolontariackie lub osobiste wynikające z zakresu realizowanej uslugi opiekuńczej w tym udzielaniu pierwszej pomocy lub pomocy przedmedycznej.
Praca w Zarzeczu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 700 do 3 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Asystent osoby niepełnosprawnej* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Uprawnienia:
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna
  • Szkolenie "Opiekun osoby starszej"

NIP: 7921019877
REGON: 65088677600000
Adres www: http://www.psoni-jaroslaw.org.pl/
Adres: Wilsona 6a, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Chromińska
Nr telefonu: 166215378 wew.26
E-mail: d.chrominska@psoni-jaroslaw.org.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail