Asystentka stomatologiczna - Banino, pomorskie

Data dodania: 2022-12-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Pracodawca: kontakt przez PUP

Numer oferty: StPr/22/1618

Miejsce pracy: Banino, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opieka nad stanem higienicznym poradni i gabinetów stomatologicznych oraz ich wyposażeniem, przygotowywanie gabinetu stomatologicznego i stanowiska pracy wraz ze skompletowaniem odpowiedniego zestawu narzędzi, czynne asystowanie podczas zabiegu, przygotowywanie oraz podawanie narzędzi i leków, przygotowywanie potrzebnych do zabiegu materiałów.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 200 PLN
Opis wynagrodzenia: Brutto
Zawód: asystentka stomatologiczna*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Emilia Sadowska
Nr telefonu: 586940938
E-mail: e.sadowska@kartuzy.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy po stażu;