Robotnik gospodarczy - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2022-12-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: INSTYTUT TECHNIKI GÓRNICZEJ KOMAG

Numer oferty: StPr/22/3216

Miejsce pracy: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; zakres obowiązków: koszenie i przycinanie trawników, przycinanie drzew i krzewów, grabienie trawy i liści, odśnieżanie, przygotowywanie do wywozu kontenerów na odpady, sprzątanie terenu wokół budynku; umowa zlecenie, 25 godz./tydzień; miejsce pracy: Gliwice
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 08.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 22,8 do 25 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto/h
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Robotnik gospodarczy
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 6310200794
REGON: 000022473
Krótki opis działalności gospodarczej: prowadzenie prac badawczo-rozwojowych
Adres: Pszczyńska 37, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jerzy Salamon
Nr telefonu: 32 237 43 71
E-mail: praca@komag.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty z pracodawcą po uzg. telefonicznym lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail